TR
|
EN
ANA SAYFA
HAKKIMIZDA
BETA YAPI KALİTE VE İLKELER VİZYON, MİSYON VE ÜYELİKLERİMİZ ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ
HİZMETLERİMİZ
KENTSEL DÖNÜŞÜM TAAHHÜT HİZMETLERİ
PROJELERİMİZ
DEVAM EDEN PROJELERİMİZ REFERANS PROJELERİMİZ
İLETİŞİM

KENTSEL DÖNÜŞÜM VE
KAT KARŞILIĞI İNŞAAT PROJELERİ

Kat karşılığı inşaat yapımı şirketimizin ana faaliyet alanları içerisinde yer almaktadır. Boş arsalar üzerinde kat karşılığı inşaatlar yaptığımız gibi üzerinde bina olan, mülk sahiplerinin kullanımında olan binaları da yıkarak kat karşılığı olarak yapmaktayız. Kat karşılığı inşaat işleri bir sözleşmeye bağlanan işler olup müteahhit şirketin sözleşme şartlarını yerine tam anlamıyla yerine getirmesi gerekir.

Kaliteden ödün vermemek kaydıyla en kısa sürede teslimi gerçekleştirmek mülk sahiplerine sunduğumuz en önemli avantajlar arasındadır.

Beta Yapı olarak bu konuya gösterdiğimiz özen sektörde güçlenerek ve büyüyerek ilerlememizi sağlamaktadır.

Beta Yapı
Beta Yapı
Beta Yapı
Beta Yapı

TAAHHÜT HİZMETLERİ

Taahhüt işleri şirketimizin ana faaliyet alanlarından biridir. Taahhüt işleri işveren adına inşai faaliyetlerin yaptırıldığı bir çalışma modelidir.

Piyasa koşullarını sürekli takip eden şirketimiz, güncel ve teknik maliyet analiz sistemlerini kullanarak işverenler için mümkün olan en uygun fiyat koşullarını sağlamaktadır.

Taahhüt işlerinde projesi henüz yapılmamış işler için,tasarım ve proje aşamasından başlayarak,bütün resmi ve bürokratik işlemleri de inşai faaliyetlerin beraberinde yürütmekteyiz.

Ayrıca şirketimiz projesi işveren tarafından yaptırılarak şirketimize sunulan işlerin inşaasını da üstlenmektedir. İşverenlerle yaptığımız sözleşmelerdeki yükümlülüklerimizi eksiksiz olarak yerine getiriyor olmamız, taahüt işlerinde de hızla büyümemizi sağlamaktadır.

Beta Yapı
Beta Yapı
Beta Yapı