TR
|
EN
ANA SAYFA
HAKKIMIZDA
BETA YAPI KURUCUNUN MESAJI KALİTE VE İLKELER VİZYON, MİSYON VE ÜYELİKLERİMİZ ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ
FAALİYET ALANLARIMIZ
KAT KARŞILIĞI İNŞAAT VE KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJELERİ TAAHHÜT İŞLERİ
PROJELERİMİZ
DEVAM EDEN PROJELERİMİZ REFERANS PROJELERİMİZ
İLETİŞİM

KAT KARŞILIĞI İNŞAAT VE KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJELERİ

Kat karşılığı inşaat yapımı şirketimizin ana faaliyet alanları içerisinde yer almaktadır.

Özellikle büyük kentlerde yeni binaların yapımı hak sahiplerinin, kat maliklerinin talepleriyle genellikle kat karşılığı sözleşmelere dayalı olarak yapılmaktadır.

Beta Yapı olarak, ‘Riskli Yapı’ olarak kabul edilen eski binaların konumlandığı arsalar üzerinde kat karşılığı kentsel dönüşüm projeleri gerçekleştirdiğimiz gibi, aynı zamanda boş araziler üzerinde de kat karşılığı projeler gerçekleştirmekteyiz.

Söz konusu kentsel dönüşüm projelerinde hak sahipleri, kat malikleri ile anlaşarak eski binaların risk analizinin yapılması süreçleri de dahil olmak üzere yapılan sözleşmelere uygun olarak, yeni binaları kaliteden ödün vermeden, en kısa sürede hak sahiplerine, kat maliklerine teslim etmekteyiz. Bu konuda gösterdiğimiz özen sektörde güçlenerek ve büyüyerek ilerlememizi sağlamaktadır.

Beta Yapı
Beta Yapı
Beta Yapı
Beta Yapı

TAAHHÜT İŞLERİ

Taahhüt işleri şirketimizin ana faaliyet alanları içerisinde yer almaktadır.

Taahhüt işleri; hak sahipleri ve/veya kat malikleri adına inşaat faaliyetlerinin yapıldığı bir çalışma modelidir.

Riskli yapısını ‘kat karşılığı’ yerine ‘taahhüt usulü’ ’ olarak yaptırmak ve yenilemek isteyen hak sahipleri, kat malikleri ile de çalışmaktayız.

Ayrıca iş merkezi, fabrika, villa gibi yapıları da taahhüt usulü ile yapmaktayız.

Piyasa koşullarını sürekli takip eden şirketimiz, güncel ve teknik maliyet analiz sistemlerini kullanarak, en ekonomik fiyat koşullarını sunma avantajına sahiptir.

Taahhüt işlerinde, tasarım ve proje aşamasından başlayarak, bütün resmi ve bürokratik işlemleri de inşaat faaliyetleriyle birlikte yürütmekteyiz.

Hak sahipleri, kat malikleri ile yaptığımız sözleşmelerdeki yükümlülüklerimizi eksiksiz yerine getiriyor olmamız, taahhüt işlerinde de hızla büyümemizi sağlamaktadır.

Beta Yapı
Beta Yapı
Beta Yapı